BİYOLOJİ DERSİ


ETKİLİ ÇALIŞMA, İSABETLİ HEDEFLER...

Canlı yaşamının sırları biyolojide, biyolojinin anahtarı ise SINIF360˚’da! SINIF360˚ Biyoloji ile sınavlara hazırlanın, etkili çalışmanın ve hedeflerine tam isabet ulaşmanın tadını çıkarın!

BİYOLOJİ'NİN TEMEL MANTIĞINI ÇÖZÜN!

SINIF360˚ Biyoloji’de ezber yapmazsınız. Biyolojisi dersinin tüm kavramlarını neden-sonuç ilişkisinde kavrayarak karşılaşacağınız tüm soru tiplerine hazırlıksız yakalanma ihtimalini sıfıra indirin!

İHTİYACIN KADAR AL-ÇALIŞ-BAŞAR!

Tüm biyoloji dersini bütüncül bir bakış açısıyla hazırladık, özgürce öğrenin diye küçük lokmalara ayırdık. İhtiyacınıza göre ister Full Paket ister ünite veya konu alın, kişiselleştirilmiş online özel dersin tadını çıkarın!

SON EKLENEN KONULAR

ÖRNEK DERS VİDEOLARI

YASİN ERSOY HOCA KİMDİR?

SINIF360 Yasin Hoca

Yasin Hoca 1980 Ankara doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’ da geçirdi. 1998 yılında, mezun senesinde yapılan son ÖYS ile Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği Bölümünü kazandı. Üniversite öğrenimine devam ederken Milli Eğitim Bakanlığı’nda memur olarak göreve başladı. Memuriyet ve öğrenim hayatını birarada götürdü ve 2005 yılında Hacettepe’ den mezun oldu. Aynı yıl içerisinde Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmenliğe atandı ve o zamandan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda Biyoloji Öğretmenliği yapmaktadır. Yüksek Lisansını Namık Kemal Üniversitesi’nde Botanik Bölümünde yaptı.

Öğretmenlik kariyerinde Endüstri Meslek Lisesi, Düz Lise, Anadolu Lisesi gibi okullarda görev yaptı. Son 8 yıldır İstanbul’ un en iyi 10 okulundan birisi olan bir Anadolu Lisesinde görev yapmaktadır. Koçluk yaptığı, özel ders verdiği öğrenci ve sınıflardan ÖSYM sınavlarında ilk 10, ilk 100 gibi dereceler yapan öğrencileri oldu.

2018 ile yılı itibariyle de tüm birikimi ile SINIF360˚’da Biyoloji Ders Videoları ve kitabı ile öğrencilerin biyolojide fark atmasını sağlıyor.

EĞİTİM PAKETLERİ / KAMPANYALAR

BLOG

Yorumlar

ŞİMDİ ÜYE OLUN

HEMEN KULLANMAYA BAŞLAYIN.