FELSEFE DERSİ


FELSEFE SORULARI GÖZÜNÜ KORKUTMASIN, HANGİ BRANŞTAN OLURSAN OL SINIF360˚ YANINDA!

Uzun paragraflar, kısa ama bilgi içerikli sorular… karşınıza hangisi çıkarsa çıksın felsefe sorularını bir çırpıda çözebilmek ve hata yapmadan başarıyı yakalamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. SINIF360˚ felsefe dersleriyle çalışın, kalıcı öğrenmenin tadını çıkarın! Hangi branştan olursanız olun, felsefeden soru kaçırmayın!

FELSEFE KONULARINI KOLAY, HIZLI ve PRATİK ÖĞRENMENİN YOLU SINIF360˚!

SINIF360˚ felsefe dersleri ile Felsefe artık sıkıcı olmaktan çıkıyor. ÖSYM’nin MEB kazanımları yönergelerine uygun tüm felsefe konularını en kolay haliyle öğrenebileceğiniz, pratikler yapabileceğiniz ve felsefe sorularını hızla çözebileceğiniz bir öğretim modeliyle öğrenmenin yolu SINIF360˚’tan geçiyor…

HEM YORUM HEM BİLGİ… SINAVLARA HAZIRLIKTA SINIF360˚ FELSEFE DERSLERİ!

SINIF360˚ felsefe dersleri ve soru çözümleriyle sınavlarda karşılacağınız sorularda yorum yapabilme becerinizi artıracak, konuları ve soru tarzlarını kolay ve kalıcı öğrenecek ve bilgiye dayalı sorularda da başarınızı katlayacaksınız…

ÖRNEK DERS VİDEOLARI

NAİME YILDIZ HOCA KİMDİR?

SINIF360 FELSEFE DERSİ NAİME YILDIZ HOCA

Felsefe Grubu ve Rehber öğretmeni olan Naime Yıldız, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversitede lisans eğitimini İngilizce sosyoloji olarak tamamladı. Üniversitede okurken aldığı pedagojik formasyon eğitimiyle ilköğretim yıllarındaki hayali olan öğretmenlik üzerine yoğunlaştı. Üniversiteden hemen sonra meslek hayatına atılan Naime Hoca, mesleğine ilk başladığı yıldan bugüne kadar idealist ve öğrenci odaklı çalışmaya özen gösterdi. Üniversiteye hazırlanan öğrenci ve velilerine çeşitli seminerler verdi. Çeşitli televizyon programlarında konuk olarak yer aldı. Felsefe Grubu dersleri üzerine bir yayınevi ile anlaşmalı olarak üniversiteye hazırlık kitapları çıkardı. Dershanelerde ve etüt merkezlerinde kısa ve uzun vadeli olarak felsefe kampları düzenledi.

Öğretmek kadar öğrenmeyi de sevdiği için sürekli yeni çalışmalarla kendini geliştirmeye çalıştı. MEB onaylı Rehberlik sertifikası, Aile Danışmanlığı sertifikası ve öğrenci koçluğu ve daha birçok sertifikalar alarak kendini geliştirmeyi hedefledi. Şu anda evli ve bir kız çocuğu annesi olan Naime Hoca özel bir okulda Felsefe Grubu öğretmenliği yapmaktadır. Hedefi öğrencilerin felsefe ile ilgili önyargılarını kırmak ve felsefeyi onlar için daha zevkli hale getirmektir. Bunun için de kendine yönelik anlatım tarzına sahiptir. SINIF360˚ ile daha çok öğrenciye ulaşarak onların gönüllerindeki üniversiteye yerleşmelerinde katkıda bulunmayı istiyor.

BLOG

ŞİMDİ ÜYE OLUN

HEMEN KULLANMAYA BAŞLAYIN.