İSTANBUL KABATAŞ ERKEK LİSESİ’NİN DE TERCİHİ SINIF360!

Üniversite sınavına yönelik hazırlık çalışmalarında öğretmenler ve öğrenciler tarafından tercih edilen SINIF360 koçluk ve dijital ders sistemi şimdi de İstanbul Kabataş Erkek Lisesi öğrencileriyle buluştu.

111 yıldır eğitim ve öğretime devam eden İstanbul’un hatta Türkiye’nin en köklü liselerinden İstanbul Kabataş Erkek Lisesi liselere giriş sınavı olan LGS’de ortalama %1’lik dilime giren öğrencileri kabul ediyor. Dolayısıyla ülkenin en kaliteli ve başarılı okulları statüsüne sahip Kabataş Erkek Lisesi verdiği eğitimin kalitesiyle de ünlenmiş bir okul.

İstanbul Kabataş Erkek Lisesi de diğer üst seviye okullarda olduğu gibi öğrencilerinin Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) hazırlanırken ihtiyaç duyduğu destek için SINIF360 YKS Hazırlık Sistemini tercih etti.

AkıllıKoç’un (Şahin Kandaz)İstanbul Kabataş Erkek Lisesi öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği eğitim ve bilgilendirme semineriyle SINIF360 YKS Hazırlık Sisteminin içeriğinde yer alan öğretmen-öğrenci koçluk sistemi ve dijital video dersler ile basılı materyaller öğrencilere tanıtıldı. Ayrıca seminerde YKS’ye yönelik nasıl daha verimli hazırlanılabileceğinin püf noktaları da öğrencilere aktarıldı.

Öğrenci seminerinin ardından okul öğretmenlerine yönelik koçluk eğitiminin planlaması yapılarak İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nin üniversite sınavına yönelik çalışmalarında maksimum verimin sağlanacağının altı çizildi.