KİMYA DERSİ


KİMYA HİÇ BU KADAR KOLAY OLMADI!

Adım adım tüm kimyayı bitirmek, kimyadan soru kaçırmak istemiyor musunuz? Doğru adrestesiniz! SINIF360˚ Kimya dersleri ile ihtiyacınız olan her şey bu platformda…

İSTEDİĞİN EKRANDAN, ÖZGÜRCE ÖĞREN!

SINIF360˚, senin için tüm kimyayı özel ders kalitesiyle avucunun içine getirdi. Sınıf ortamından bağımsız dilediğin zaman veya mekânda ihtiyacın olan her an online kimya dersleriyle sınavlara hazırlan bir adım önde ol!

EZBER DEĞİL, GERÇEK BİR ÖĞRENİM!

Kimyaya dair tabular Sınıf 360 ile tarihe karışacak. Yıllardır kimya kimimiz için ezber kimimiz için sayısal ders diye yıllardır ihmal edildi. Her sorunun eşit değerde olduğu TYT için artık SINIF360˚ Kimya var. Ezberlemeden gerçek bir öğrenme deneyimi sizi bekliyor…

ÖRNEK DERS VİDEOLARI

AHMET GÖKALP HOCA KİMDİR?

Ahmet Hoca 1981 İstanbul doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Gebze Kocaeli’nde tamamladı. 1999 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Kimya Bölümünde lisans eğitimini tamamlayarak 2005 yılında Kocaeli Üniversitesi’nden Kimya Öğretmenliği Yüksek Lisans derecesini aldı.

2004 yılında özel eğitim kurumlarında başladığı öğretmenlik serüveni bugün hala çeşitli eğitim ve öğretim kurumunda devam etmektedir. Uzun yıllar binlerce öğrencisine kimyayı sevdiren ve öğreten Ahmet Hoca kendini kimya adamış ve sınavına hazırlanan öğrencilerini ise istedikleri üniversiteleri kazanmalarını sağlamıştır.

Üniversite sınavlarında birçok Türkiye derecesi çıkartan Ahmet Hoca şimdi tüm bu bilgi ve birikimini SINIF360˚ ile çok daha fazla öğrenciye aktarıyor. SINIF360˚ ile birlikte on binlerce öğrenciye ulaşan Ahmet Hoca, öğrencilerin kimyaya bakış açısını değiştirmekle kalmıyor aynı zamanda en kolay, en pratik ve en kalıcı kimya öğrenimini SINIF360˚ öğrencileriyle paylaşıyor.

EĞİTİM PAKETLERİ / KAMPANYALAR

BLOG

Yorumlar

ŞİMDİ ÜYE OLUN

HEMEN KULLANMAYA BAŞLAYIN.