TÜRKÇE DERSİ


DESTAN GİBİ PARAFRAFLARA KARŞI DESTAN YAZIN!

ÖSYM’nin sınavlarda sormaya bayıldığı ve tek bir soruyu neredeyse tam sayfaya yaydığı paragraf soruları korkulu rüyanız olmaktan çıkıyor! Destan gibi uzun paragraflara karşı destan yazın ve SINIF360˚ Türkçe Derslerindeki kısa yolu keşfedin!

TÜRKÇE HİÇ BU KADAR KEYİFLİ OLMAMIŞTI…

SINIF360˚ farkıyla Türkçe dersleri de renklendi ve kolaylaştı. Paragraftan Dilbilgisine, Cümlede Anlamdan Noktalama İşaretleriyle Türkçe Dersine dair a’dan z’ye her şeyi bulabileceğiniz SINIF360˚ Türkçe Derslerinde yüzlerce soru çözümü ve uygulama örnekleri sizi bekliyor!

TÜRKÇE’NİN MATEMATİĞİNİ ÖĞRENİN!

Dil adeta bir matematik gibidir... Türkçe ’de de 2 + 2 dört eder. Biz SINIF360˚ Türkçe Derslerinde temel bilgileri aktarıyor ve her soruda kullanabileceğiniz uygulama örnekleriyle bilgilerinizi pekiştiriyorsunuz. Özellikle paragrafı derinlemesine işlediğimiz ve size soru kaçırtmayacak taktikler SINIF360˚ Türkçe Dersleri'nde!

SON EKLENEN KONULAR

ÖRNEK DERS VİDEOLARI

NAGİHAN AKKOÇ HOCA KİMDİR?

SINIF360 Nagihan Akkoç Hoca

Adapazarı İHL'den Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümüne uzanan eğitim yolculuğunu bölüm 1.'liği ve Onur Belgesi ile taçlandıran Nagihan AKKOÇ, devlet okullarında ve kolejlerde Türkçe, Edebiyat ve İngilizce öğretmenliklerine ilaveten idarecilikle mesleğinde 21 yılını geride bıraktı.Boğaziçi, Yeditepe, Bahçeşehir Üniversiteleri ve 360˚Koçluk'tan NLP( Neuro Linguistic Programming), Eğitim Danışmanlığı, Öğrenci Koçluğu, PINAIG(Uluslararası Koçluk Federasyonu 'AC' Öğrenci Koçluğu)Hafıza Teknikleri, Eğiticinin Eğitimi, Paylaşılan Liderlik, Edebiyat-Tarih-Sosyoloji ve İlkyardım vb. alanlarda eğitimler alan hocamız yayıncılık ve eğitim sektörü dışında Sivil Toplum Kuruluşlarında da aktif olarak çalışmakta, pek çok organizasyonun koordinatörlüğünü de sürdürmektedir.

Ulusal ve uluslararası yarışmalarda çeşitli başarıları olan hocamız tarihi ve kültürel yurt içi-yurt dışı gezilere, dekorasyon ve tasarıma, araba kullanmaya en önemlisi de mesleğine ve öğrencilerine olan düşkünlüğü, 7/24 bitmeyen yaşam enerjisi ve üretkenliğiyle tanınır. Türkçe dersine özellikle de anlam konusuna getirdiği farklı yaklaşımlarla öğretmenliğin insanın hayatına dokunan bir meslek olduğunu sık sık tekrarlayan hocamız bu birikimini SINIF360˚ öğrencileriyle paylaşmaya başladı.

BLOG

Yorumlar

ŞİMDİ ÜYE OLUN

HEMEN KULLANMAYA BAŞLAYIN.